Залежно від вимог замовника і специфіки об’єкта визначаються основні напрямки його захисту. Фахівці оцінюють чинники ризику і пропонують види охорони, які будуть залучені в конкретному випадку. Експерти виділяють наступні напрямки безпеки:
Матеріальна безпека
Майно, яке знаходиться на території об’єкту, що охороняється, являє собою матеріальну цінність і має бути захищене від потенційних посягань зловмисників.
Технічна безпека.
В першу чергу це відноситься до спеціальних об’єктів підвищеної небезпеки, порушення режиму роботи яких може призвести до серйозних наслідків як для людей, що знаходяться на ввіреній території, так і для функціонування самого об’єкта.
Інформаційна безпека.
Комерційні організації, держустанови і некомерційні структури потребують захисту конфіденційної інформації і персональних даних пов’язаних з нею осіб.
Економічна безпека.
В основному відноситься до підприємств, що здійснюють виробничо-господарську діяльність і потребують як суб’єкт економічних відносин захист своїх ділових інтересів.
Фізична безпека.
Мається на увазі в першу чергу захист людей, пов’язаних з об’єктом, що охороняється службовим становищем (персонал, керівництво), а також третіх осіб, які тимчасово перебувають на території з яких-небудь причин (клієнти, відвідувачі, обслуговуючий персонал, перевіряючі органи та ін.)

Ків