Показові виступи кінологів зі службовими собаками охоронної компанії «Купол 87» пройшли в Новобаварському районі під патронатом глави админістрації Октябрського району Татьяни Цибульник
Фахівці кінологічного центру «Цербер» розповіли про тонкощі виховання тварин, а також показали роботу службових собак. Чотириногі йшли «по слідах» злочинців, затримували їх, шукали по запаху небезпечні речовини. Всі тварини дуже уважні. У них хороша пам’ять і неймовірна концентрація.
Тому оxорона об’єктів собаками здавна належить до розряду найбільш надійних і ефективних методів охорони. Собаку не може замінити жоден суперпрофесійний охоронець, ні яку зброю, жодний технічний засіб (сигналізація, відеоспостереження та ін.). Не дарма кажуть, що «Собака – це ідеальний охоронець, який завжди на чеку, не спить, не курить і не краде!». Собаку складно підкупити і обдурити, вона витривала і безкомпромісна, не роздумує і не сумнівається в надзвичайних ситуаціях, віддана господареві і відчайдушно смілива, захищаючи територію, що охороняється.