Охорона нежитлових приміщень представляє собою набір організаційних заходів, правових норм, різних технічних та інженерних рішень, які спрямовані на захист об’єкта від несанкціонованого впливу фізичних осіб. Найчастіше така охорона здійснюється за допомогою залучення спеціального персоналу, технічних засобів захисту та інженерно-технічних комплексів. Сукупність усіх цих заходів гарантує те, що охорона нежитлових приміщень буде максимально надійною і ефективною.
Служба охорони «Купол87 » забезпечує охорону навіть найскладніших об’єктів. Ми здійснюємо охоронну діяльність за допомогою встановлення спеціальних технічних пристроїв по всьому периметру приміщення і на його території, а також відеоспостереження. Разом з технічною базою задіяна безпосередня фізична охорона із залученням озброєних співробітників.
Охорона нежитлових приміщень є відповідальним завданням. Способів проведення охоронної діяльності існує багато. Наші співробітники підберуть оптимальну схему охорони нежитлових приміщень для кожного конкретного об’єкта. Завдяки досвіду роботи і специфічні знання співробітників, а також правильно проведеному організаційного етапу охорона буде максимально ефективною.