Напевно Ви багато чули про міцних спортивних хлопців, які здатні в лічені секунди визначити ступінь загрози і блискавично зреагувати. При цьому вони обов’язково повинні бути високими, підтягнутими, володіти всіма видами єдиноборств і жити поза законами фізики. Виникає маса домислів, небилиць і питань. Хто ці люди? Що вони конкретно роблять? Навіщо потрібна особиста охорона середньостатистичному громадянину країни або цього гідний лише депутат?

Для чого потрібен охоронець?

Особистий охоронець – це, безумовно, професіонал, який має або практичний досвід роботи в спецпідрозділах, або навички ведення бойових дій. В ідеалі він повинен знати спеціальні техніки і методики реагування в залежності від ситуації, що склалася, а також володіти елементарними знаннями з надання першої медичної допомоги. Всі ці вміння є необхідним багажем знань, щоб надати ефективний захист клієнта від потенційних і реальних недоброзичливців.
В такому випадку абсолютно не важливо, чи є Ви бізнесменом або студентом, якому погрожують розправою.

Де і що повинен робити охоронець

Бодігард вивчає маршрути клієнта і становить безпечні схеми його пересування.
Він розробляє запасні варіанти проїздів, забезпечує захищений вхід і вихід.
Охоронець дає реальну оцінку конкретній обстановці.
Виробляє постійний контроль відвідуваних місць.
Перевіряє осіб, наближених до суб’єкта.
Супроводжує клієнта під час переговорів, поїздок, перевезення грошей та цінностей.
Професіонал завжди швидко реагує на будь-які зміни ситуації і приймає нагальне розв’язання у відповідності з поточними умовами.

Як працює особиста охорона?

Існує два найпоширеніші способи організувати роботу бодигард

Співпраця з одним охоронцем, який всюди супроводжує клієнта і забезпечує його захист.
Наймання групи професіоналів, де є чіткий поділ обов’язків.
У першому випадку охоронець здійснює комплекс дій і повинен відповідати даному рівню охоронця. Як правило, такий агент є універсалом і оплачується відповідним чином.

Команда особистої охорони – це «полегшений» варіант, оскільки кожен її член зосереджений на певної мети. Один може тримати увагою конкретну частину периметра, другий – спостерігати за наближеними особами, третій – припиняти зайву цікавість, спілкування і т.д. При необхідності група стає єдиним цілим, виробляє одночасний огляд і контроль території, вивчає, хто і як працює. Особиста охорона – задоволення дороге, проте повністю виправдане.