Вогнева підготовка

Peгyлярні навчальні стрільби співробітників «Купол87» на полігоні ССК «Сафарі»

Наші охоронці проходять регулярну стрілецьку підготовку, практикують навички стрільби з різного виду зброї, відпрацьовують дії під час нападу на особу, яка охороняється, оперативне  реагування на загрозу.  

Як гарантувати Вашу особисту безпеку?  Залишити заявку нам в Direct або отримати консультацію по телефону: 0800405787 «Купол87»на варті Ваших інтересів!

Охорона спортивних заходів

Служба охорони «Купол87» має широкий спектр послуг.
Нам довіряють охорону таких масових заходів як встановлення рекорду України. Близько 13 000 учасників, які взяли участь в 15-ому «Велодні», на головній площі Харкова, були під пильною увагою наших кваліфікованих співробітників.

Водії-охоронці

Особистий водій-охоронець – це забезпечення Вашої безпеки як в автомобілі, так і за його межами. Служба охраны «Купол87» пропонує свої послуги водія-охоронця.
У яких випадках вони Вам можуть знадобитися:
•супровід на роботу, ділові зустрічі, заходи, підписання контрактів;
•охорона дитини;
•настирливі фанати, журналісти чи недоброзичливці;
•вторгнення в особисте життя, загроза здоров’ю.
Особистий водій-охоронець не тільки безпечно, але і презентабельно.

Фізична охорона

Фізична охорона об’єкта – здійснення безпеки і стеження за обстановкою на території, що охороняється за допомогою безпосередньої присутності співробітників охорони.
Завдання фізичної охорони:
-досмотр автотранспорту
-моніторинг системи відеоспостереження -контроль дій відвідувачів і співробітників підприємства
-охорона матеріальних цінностей
-обхід об’єкта та прилеглої території
-прийняте первинних заходів щодо усунення виниклої загрози
-запобігання посягань на об’єкт з боку грабіжників чи хуліганів.

Охорона зі службовими собаками

Є безліч досить надійних і налагоджених методів охорони майна від незаконних посягань, поговоримо про один з найнадійніших.  Охорона об’єктів собаками є одним з напрямків охоронної діяльності нашого підприємства. 

 Використання сторожових собак дозволяє: 

– завчасно дізнатися про наближення до об’єкту сторонніх осіб, за рахунок характерної реакції собаки і гавкоту; 

-надати випереджаюче профілактичний вплив на громадян, що замислили протиправні дії; 

– виграти час для прийняття додаткових заходів безпеки; 

– ефективно знешкодити злочинців і захистити об’єкт, що охороняється; 

-по запаху і характерним слідах знайти, наздогнати і затримати зловмисників. 

Для грамотного змісту і вмілого використання собак в охороні залучаються досвідчені охоронці- кінологи, які вміють грамотно використовувати потенціал своїх підопічних.  До речі, один досвідчений кінолог може використовувати при охороні об’єкту одночасно до десяти сторожових собак! 

Рога

Охорона масових заходів

Бездоганно проведене свято залишає приємне враження у всіх його учасників, а безпеку заходу це запорука спокою як організаторів, таки гостей. Але виникнення на заході будь-яких проблем, конфліктів може разом перекреслити всі зусилля організаторів. Ми пропонуємо професійне вирішення питань безпеки під час проведення масових заходів.
Якщо є питання, пишіть нам в Direct або отримайте консультацію за номером телефону: 0-800-405-787
Служба охорони «Купол 87» довіра, здобута справами!

Патрулювання об‘єкта

Патрулювання -найважливіший метод охорони території, заснований на регулярному переміщенні охоронців по об’єкту згідно заздалегідь складеними маршрутами. Особлива увага приділяється віддаленим місцях, прихованим від спостереження.
На територіях великої площі доцільно застосовувати для патрулювання спеціальний транспорт, такий як легкові автомобілі, квадроцикли або мотоцикли. Для відстеження переміщень патрульних груп техніку оснащують навігаційними датчиками. При собі співробітники повинні мати зброю і додаткові технічні засоби для зв’язку з іншими групами і стаціонарними постами безпеки.
Кількість патрульних, маршрути і частота обходу території залежить від специфіки об’єкта.

Регулярні тренування

У штаті охоронної служби «Купол87» знаходяться тільки досвідчені і спеціально підготовлені професіонали. Регулярні тренування сприяють розвитку таких важливих для співробітника особистої охорони якостей як спритність, швидкість, орієнтація в просторі, зібраність, координація рухів, витривалість і дозволяють знаходиться в прекрасній формі.
Співробітники «Купол 87»- це згуртована команда досвідчених і спеціально підготовлених професіоналів, яких відрізняє висока кваліфікація, проходження служби в елітних підрозділах збройних сил, досвід роботи в спеціальних службах.

Група швидкого реагування

Група швидкого реагування-мобільний підрозділ із кваліфікованих співробітників
Основним завданням, яке вирішує група швидкого реагування (ГБР), є попередження незаконних дій, в також збереження майна і життя клієнтів і всіх членів сем‘ї.
Група працює в режимі цілодобового чергування і знаходиться в постійній готовності виїхати на об’єкт при виникненні екстреної ситуації. За сигналом «Тривога» група прибуває на місце події протягом декількох хвилин і діє за чітко встановленим регламентом в рамках чинного законодавства.
Співробітники компанії «Купол87» – професіонали своєї справи, тому нам можна довіряти свою безпеку.

Основні види безпеки

Залежно від вимог замовника і специфіки об’єкта визначаються основні напрямки його захисту. Фахівці оцінюють чинники ризику і пропонують види охорони, які будуть залучені в конкретному випадку. Експерти виділяють наступні напрямки безпеки:
Матеріальна безпека
Майно, яке знаходиться на території об’єкту, що охороняється, являє собою матеріальну цінність і має бути захищене від потенційних посягань зловмисників.
Технічна безпека.
В першу чергу це відноситься до спеціальних об’єктів підвищеної небезпеки, порушення режиму роботи яких може призвести до серйозних наслідків як для людей, що знаходяться на ввіреній території, так і для функціонування самого об’єкта.
Інформаційна безпека.
Комерційні організації, держустанови і некомерційні структури потребують захисту конфіденційної інформації і персональних даних пов’язаних з нею осіб.
Економічна безпека.
В основному відноситься до підприємств, що здійснюють виробничо-господарську діяльність і потребують як суб’єкт економічних відносин захист своїх ділових інтересів.
Фізична безпека.
Мається на увазі в першу чергу захист людей, пов’язаних з об’єктом, що охороняється службовим становищем (персонал, керівництво), а також третіх осіб, які тимчасово перебувають на території з яких-небудь причин (клієнти, відвідувачі, обслуговуючий персонал, перевіряючі органи та ін.)

Ків

Зв’яжіться з нами

Всі звернення строго конфіденційні, для швидкого зв’язку заповніть форму або зателефонуйте нам.
Також ви можете написати нам в Телеграм:

м Харків, пров. Сімферопольський, д. 6, офіс 303 а

tov.kupol87@gmail.com

Зв'язатися з нами