Служба Охорони Купол 87

Організація фізичної охорони з все Україні, вважається одним з найважливіших напрямків діяльності служби охорони Купол 87. Ми пропонуємо розширений комплекс послуг даної сфери, і наші фахівці демонструють високий професійний рівень всіх видів фізичної охорони.

Успішно працюємо з 2016 року

Ми надаємо послуги «під ключ». Комплексна організація роботи, фізичної охорони із застосуванням найпередовіших інженерно-технічних засобів на основі розробленої тактики охорони вашого об’єкта з урахуванням всіх вимог замовника.

Організація фізичної охорони з все Україні, вважається одним з найважливіших напрямків діяльності служби охорони Купол 87. Ми пропонуємо розширений комплекс послуг даної сфери, і наші фахівці демонструють високий професійний рівень всіх видів фізичної охорони.

Комплекс послуг фізичної охорони від служби охорони Купол 87 – це максимальне охоплення і бездоганну якість

Досвід діяльності в сфері охорони дозволяє нашим фахівцям надавати найрізноманітніші види фізичної охорони. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до обслуговування кожного замовника, і це дозволяє співробітникам підбирати оптимальні методи з використанням найбільш ефективних технічних засобів. При цілком прийнятною вартістю фізичної охорони, нам вдається максимально задовольняти потреби всіх звертаються до служби охорони приватних клієнтів та юридичних осіб. Тому, звернувшись до нас, Ви зможете замовити фізичну охорону будь-якого виду, затребуваного в сучасному суспільстві. При цьому надання послуг проходить на належному рівні і нормативно-правовій основі професійно підготовленими фахівцями, і за вигідними тарифами.

Надання послуг фізичної охорони об’єктів різного типу

Фізична охорона об’єктів може виконуватися, як в якості окремої послуги, так і в складі комплексу послуг із забезпечення безпеки комерційних і приватних споруд (будинки, квартири, склади з охороною, підприємства, офісні будівлі, торгово-розважальні центри та інші об’єкти). В рамках цього сервісу можливо патрулювання території, обслуговування контрольно-пропускних пунктів, супровід окремих осіб по території об’єкта і постова служба на виділених ділянках. Крім того, сюди входить інженерне оснащення постів охорони, включаючи стаціонарні і мобільні пультові системи. При цьому такий вид фізичної охорони від служби охорони Купол87 може містити послуги озброєних співробітників, якщо цього вимагає ситуація і послуги кінологічної служби. Для тарифних планів з використанням зброї та собак проводиться додаткова калькуляція цін, які Вам допоможе розрахувати наш фахівець.

Послуги з фізичної охорони супроводу вантажів

Наступним популярним напрямком нашої діяльності в галузі фізичної охорони є супровід вантажів для клієнтів з Харкова та інших міст. Як і в попередніх випадках, наші співробітники застосовують тут найефективніші методи обслуговування. У їх розпорядженні знаходяться спеціально обладнані автомобілі, технічні засоби та озброєння. Для надання фізичної охорони цього типу ми залучаємо професійних водіїв, вмілі дії яких дозволять забезпечити максимальну безпеку вантажів, що транспортуються. При цьому кожен з них – фізично підготовлена ​​людина, готовий якісно і надійно доставити вантаж в цілодобовому режимі.

 Юридична підтримка є невід’ємним компонентом сучасного бізнесу. Існування підприємств, фірм та організацій різних правових форм неможливо без послуг професійних юрисконсультів, адвокатів та інших фахівців у галузі юриспруденції. При цьому далеко не всі представники бізнес-сфери можуть собі дозволити утримання в штаті власного юриста. Тому пропозиція служби охорони замовити юридичні послуги, обов’язково зацікавить всіх, кому необхідна якісна допомога у розв’язання правових питань.
Юридичні послуги від Купол 87: види й особливості
Будучи багатофункціональною організацією з різними напрямками діяльності, служба охорони приділяє особливу увагу наданню юридичних послуг. Всім клієнтам ми надаємо професійні консультації правознавців, допомагаємо юрособам і фізичним особам-підприємцям у розв’язання питань організаційного плану, проводимо різні види робіт з документацією, а також надаємо ряд інших юридичних послуг.
досудове врегулювання
У діловому світі суд є вищою інстанцією, що розв’язувати спірні питання і розбираються конфліктні ситуації. Однак далеко не кожному бізнесменові або підприємцю вигідно мати з ним справу. По-перше, на судові розгляди доводиться витрачати багато часу. По-друге, вони забирають солідний обсяг енергії й нервів. Крім того, прайс-листи на судові витрати є солідним ударом по бюджету. Тому досудові послуги юриста, служба охорони Купол 87, стануть вигідною альтернативою судового розгляду. На основі договору ми допомагаємо вирішити без відкриття судової справи цивільні, трудові, податкові та арбітражні спори.
Представництво в суді
Рішення багатьох суперечок без судового втручання можливо не завжди. Однак для того щоб неминучі судові витрати не виявилися безрезультатними, слід дуже серйозно підійти до процесу розгляду справи. Тут не завадять надійні послуги юридичної компанії, які можна замовити в Купол 87. Досвідчений фахівець допоможе грамотно провести підготовчі заходи до судового засідання і гідно захистить Ваші інтереси безпосередньо під час засідання суду
Перевірка контрагентів
Наступною затребуваною юридичною послугою від служби охорони Купол 87 є перевірка контрагентів. Діловий світ – це та сфера, в якій правило «довіряй, але перевіряй» має особливу силу. Яким би довірчим і не виглядав Ваш новий партнер або клієнт, ніколи не завадить провести непомітну для нього перевірку. Наші фахівці надають допомогу в оцінці фінансових, економічних та інших ризиків при роботі з новими контрагентами.
стягнення боргів
Ще одна популярна юридична послуга Купол 87 – це стягнення боргів. Ми працюємо з боржниками фізичними та юридичними особами, використовуючи всі легальні методи.
Купол 87 надає ці та багато інших платні юридичні послуги на договірній основі. У компанії працюють досвідчені фахівці в області права, які мають офіційні дозволи на таку діяльність. Ми надаємо послуги юриста як в разовому порядку, так і на постійній основі з підписанням договору на рік або більш тривалий період.

Послуги кваліфікованих охоронців: особиста фізична охорона на будь-який випадок

Особиста фізична охорона вважається одним з найбільш затребуваних видів даного напрямку послуг від служби охорони Купол87. Тут ми пропонуємо допомогу кваліфікованих охоронців, готових прийняти будь-які заходи для захисту Вашого життя і здоров’я, а також матеріальних цінностей. При цьому більшість з них мають досвід служби в збройних силах, що дозволяє оперативно приймати правильні рішення в нестандартних ситуаціях і охороняти максимально цінні об’єкти. Служба охорони Купол 87гарантірует максимальну безпеку для Вас, Ваших близьких, Вашого майна і бізнесу при виборі нашого сервісу особистої фізичної охорони.

 Інформаційна безпека – набір практик щодо захисту інформації, яка містить у собі запобігання несанкціонованому доступу, розкриття, знищення або зміни інформації, зниження негативних наслідків інцидентів і не тільки.
Служба охорони Купол 87 пропонує ряд комплексних послуг спрямованих на забезпечення безпеки мережевих ресурсів, послуг фільтрації трафіку, захисту від спаму, так само пропонує системи контролю і відстеження спецтехніки та транспорту.

Служба охорони Купол 87 пропонує цілий ряд послуг охорони з використанням технічних засобів. За час діяльності в охоронній сфері дозволили нам не тільки зібрати значну базу охоронного обладнання, але і розробити цілий ряд ефективних методик його застосування.

Основні системи технічних засобів безпеки та їх особливості

За період роботи в сфері професійних охоронних послуг співробітникам нашої компанії вдалося сформувати оптимальний склад комплексів технічних засобів безпеки, кожен з яких знаходить своє застосування в певних сферах. Все використовуване обладнання професійних компаній і відповідає самим останнім вимогам в плані надійності та ефективності, а також встановленим чинним законодавством нормам. Звернувшись до наших послуг, Ви зможете замовити будь-які з наступних комплексів технічних засобів охорони, які забезпечать максимальний захист Вашого об’єкту або групи об’єктів:

Системи контролю і управління доступом. Такі технічні засоби охорони використовуються для запобігання несанкціонованому доступу на об’єкти, а також з метою контролю над діями співробітників і відвідувачів, які перебувають на об’єкті
Системи відеоспостереження та охоронного телебачення. Ці сучасні технічні засоби охорони дозволяють здійснювати повний контроль над територією будь-яких об’єктів і прилеглих до них ділянок. При цьому існує можливість вести віддалене спостереження, що особливо важливо для обслуговування філій, великих торгових і виробничих мереж, а також для інших напрямків, в яких використовується кілька об’єктів.
Системи охорони периметра. Тут технічними засобами охорони об’єктів є різні види сигналізації. Їх використання часто комбінується з іншими системами, що дозволяє забезпечити всебічну безпеку і захист території, що охороняється, а також людей і майна, які перебувають на ній.
Системи оповіщення та управління евакуацією. Це обладнання для охорони використовується для своєчасного попередження про небезпеку, а також для інформування людей, що знаходяться на об’єкті про порядок евакуації при виникненні екстрених ситуацій
Системи протипожежного захисту. Ця категорія технічних засобів охорони є різні види пожежної сигналізації, а також комплекси супутнього обладнання та пристроїв. Використання таких систем є максимальною гарантією захисту від такого небезпечного ворога для будь-яких об’єктів, як вогонь.
Види послуг по роботі з технічними засобами забезпечення безпеки

Підписуючи договір із замовником на надання будь-яких послуг з використанням технічних засобів охорони, служба охорони Купол87 зобов’язується виконати цілий комплекс робіт в даному напрямку. Сюди входять три компонента, кожному з яких наші фахівці приділяють найпильнішу увагу.
Йдеться про такі етапи, як:

проектування технічних засобів охорони, засноване на підготовлених розробках і їх адаптації для конкретних об’єктів;
монтаж технічних засобів охорони, що виконується досвідченими фахівцями на об’єкті замовника;
сервісне обслуговування технічних засобів охорони, що проводиться відповідно до попередньо складеним графіком.
Окремо можна додати, що, крім регулярного сервісного обслуговування, наші співробітники виконують необхідні ремонтні роботи або заміну вийшли з ладу технічних засобів охорони об’єктів.

Відгуки

“Благодарен компании, за ответственный подход к своей работе!”
Сергей Борисович

“Спасибо компании за профессионализм ее работников!”
Владимир Сергеевич

“Замовляв охоронця, дуже задоволений! Купол 87  це профі! Дякую Вам!”
Едуард Валентинович

Зв’яжіться з нами

Всі звернення строго конфіденційні, для швидкого зв’язку заповніть форму або зателефонуйте нам.
Також ви можете написати нам в Телеграм:

м Харків, пров. Сімферопольський, д. 6, офіс 303 а

tov.kupol87@gmail.com

Зв'язатися з нами